Sledujte matky, ktoré sa kvalifikujú na olympiádu, a podeľte sa o sladké oslavy s deťmi

instagram viewer

Rodičovstvo nie je šprint, je to maratón. Pokiaľ nie ste mama, ktorá sa kvalifikuje do tímu olympijských dráh! V nedeľu večer Quanera Hayes a Allyson Felix obsadili prvé a druhé miesto na 400 metrov, aby si zaistili lístky do Tokia, a oslavovali to improvizovaným dátumom prehrávania na trati.

Po pretekoch Hayes priviedla svojho syna Demetria, aby sa stretol s Felixovou dcérou Camyrn. Nasledoval samozrejme rozkošný moment. "Chlapci, ideme do Tokia," povedal Felix a Hayes dodal: "Super mamičky, áno!"

„SUPERMOMÍNY! ÁNO! "

Syn Quanery Hayesovej a @allysonfelixDcéra sa stretla potom, čo sa ich matky kvalifikovali na #TokyoOlympics. Ten okamih hovorí sám za seba.@usatf | #TokyoOlympics X #TrackFieldTrials21pic.twitter.com/MCrlvJ7G9e

- #TokyoOlympics (@NBCOlympics) 21. júna 2021

Tieto dve mamičky porodili svoje deti do niekoľkých týždňov na jeseň roku 2018 a nenechali ich zastaviť v návrate na maximálnu rýchlosť. Hayes vyhrala preteky za 49,78 sekundy, čo bol jej najrýchlejší čas od zisku titulu USA 2017 za osobný rekord 49,72.

click fraud protection
Povedala to tímu USA že bolo ťažké vrátiť sa po pôrode a postup bol pomalý, ale jej tvrdá práca sa vyplatila víťazstvom nad zaplneným poľom.

Felix, najzdobenejšia žena v americkej histórii, sa kvalifikovala na svoje piate olympijské hry a prvé od chvíle, keď sa stala matkou. Potom, čo pretekala okolo niekoľkých bežcov v úseku, zaznamenala najlepší čas v sezóne 50,02. Nebolo to ľahké-počas tehotenstva utrpela ťažkú ​​preeklampsiu a podstúpila núdzovú cisársku rez dodať jej dcéru, ale po dlhom pobyte v nemocnici a zotavovaní beží raz elitnou rýchlosťou viac.

Sme nadšení, že môžeme sledovať tieto super mamičky, ako súťažia na nadchádzajúcich olympijských hrách! Dúfame, že sa dočkáme aj ďalších víťazných atletických dátumov.