Sledujte maminky kvalifikující se na olympiádu a sdílejte sladké oslavy s dětmi

instagram viewer

Rodičovství není sprint, je to maraton. Pokud nejste máma, která se kvalifikuje pro tým olympijské dráhy! V neděli večer skončili Quanera Hayes a Allyson Felix na 400 metrů na prvním a druhém místě, aby si zajistili lístky do Tokia, a oslavili to improvizovaným datem hraní na trati.

Po závodě Hayes přivedla svého syna Demetria, aby se setkal s Felixovou dcerou Camyrn. Následoval samozřejmě rozkošný okamžik. "Kluci, jedeme do Tokia," řekl Felix a Hayes dodal: "Super maminky, jo!"

„SUPERMOMÉMY! TO JO!"

Syn Quanery Hayesové a @allysonfelixDcera se setkala poté, co se jejich matky kvalifikovaly #TokyoOlympics. Okamžik mluví sám za sebe.@usatf | #TokyoOlympics X #TrackFieldTrials21pic.twitter.com/MCrlvJ7G9e

- #TokyoOlympics (@NBCOlympics) 21. června 2021

Tyto dvě maminky porodily své děti během několika týdnů na podzim roku 2018 a nenechaly je to zastavit v návratu na nejvyšší rychlost. Hayes vyhrála závod za 49,78 sekundy, což byl její nejrychlejší čas od zisku amerického titulu 2017 za osobní rekord 49,72.

click fraud protection
Řekla týmu USA že bylo těžké vrátit se po porodu a postup byl pomalý, ale její tvrdá práce se vyplatila vítězstvím nad naskládaným polem.

Felix, nejzdobenější žena v americké historii, se kvalifikovala na své páté olympijské hry a první od té doby, co se stala mámou. Poté, co závodila kolem několika běžců v úseku, dosáhla nejlepšího času sezóny 50,02. Nebylo to snadné-během těhotenství prodělala těžkou preeklampsii a podstoupila nouzovou C-sekci vysvobodit její dceru, ale po dlouhém pobytu v nemocnici a zotavení jede jednou elitní rychlostí více.

Jsme nadšeni, že sledujeme, jak tyto Super maminky soutěží na nadcházející olympiádě! Doufáme také ve více vítězných atletických termínů.